Cateringové služby od RS Catering

Catering od RS Catering, Ústí nad Labem

Kontakt

Roman Sluka
Obvodová 737/8
400 07 Ústí nad Labem

Tel.: +420 602 824 644
info@rscatering.cz

Působnost

Naše služby nabízíme zejména v Ústeckém kraji. Na objednávku zajistíme catering po celé republice.

Catering, firemní rauty, svatební hostiny, recepce, soukromé oslavy, Coffee Break, koktejly, akce na klíč, gastronomické služby… v Ústí nad Labem, Děčíně, Teplicích, Praze a kdekoliv v ČR i zahraničí

Česká a mezinárodní kuchyně

Využijte našich cateringových služeb a ocitněte se ve světě vůní, chutí a kulinářského umění, které reprezentuje českou a mezinárodní kuchyni na oslavách, svatbách, banketech, rautech a jiných společenských akcích.

Gastroservis v Čechách i zahraničí

Ve vybraných prostorách v České republice i zahraničí vytváříme akce až pro 2 000 osob a spolu s naším týmem poskytujeme komplexní gastronomické služby na špičkové úrovni. Nejčastěji působíme v Ústeckém kraji a v Praze.

Svatební a slavnostní tabule

Pro své klienty připravujeme nezapomenutelné svatební hostiny, bankety, rauty a další společenské akce na profesionální úrovni. V našich možnostech je nejen příprava svatební tabule, ale i slavnostní tabule pro jakoukoliv jinou významnou příležitost.

Dekorace, výzdoba a doplňkové služby

Součástí naší práce je i dekorace a výzdoba, které neodmyslitelně patří ke společenské události, jako je svatba, firemní raut či banket. Součástí nabídky může být pronájem párty stanu, inventáře, židlí a stolů, chladícího vozu, přenosného baru, vyhřívacích teplometů. Zajistíme i doprovodný program, fotografa, živou hudbu, ozvučení, dopravu, atrakce, květinovou výzdobu... a Vaši akci postavíme kompletně na klíč.

Spolehlivost a osobní přístup

Máme čas se Vám věnovat. Každou akci s Vámi pečlivě naplánujeme, nabídneme možnosti její realizace a spolehlivě připravíme. Výsledkem bude spokojenost jak Vaše, tak Vašich hostů.

Rauty, recepce

Rauty nebo-li recepce se připravují výhradně při společenských akcích, jako jsou veletrhy, výstavy, premiéry, plesy a jiné oslavy.

Číst více

Soukromé oslavy

Když chcete připravit pro Vaše blízké a známé opravdu kvalitní oslavu či hostinu, na kterou jen tak nezapomenou, objednejte si ji u nás.

Číst více

Firemní akce na klíč

Připravit akci na klíč znamená kromě realizace cateringu také zajištění všech ostatních služeb, které s akcí souvisí.

Číst více

Svatební hostiny

Svatební tabule je vždy romanticky nazdobená a reprezentativní. Této události odpovídá také slavnostní catering.

Číst více

 


RS Catering, Ústí nad Labem

[ ^ k obsahu ^ ]